Giriş veya Kayıt Ol    Ziyaretçi: 37 Üye: 1 Toplam: 38   ToplamUye: 4482   Son Üye  Tarkan
aids ve hiv hakkında hersey: Forums

ANASAYFAYA DÖN :: Başlığı Görüntüle - Yeni test sonucu ?
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   GirişGiriş 

Yeni test sonucu ?

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    ANASAYFAYA DÖN Forum Ana Sayfası -> SORU VE CEVAP
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
darkangel
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Perşembe Ağustos 16, 2011 16:24 PM    Mesaj konusu: Yeni test sonucu ? Alıntıyla Cevap Ver

Bugün tekrar gittim hastaneye ve bu sonuçlar verildi. Hiv western blot (hiv dogrulama) sonuc pozitif. HBs Hg 0.53 negatf Anti Hcv 0.048 negatif Anti Hiv 537.1 belirsiz . şimdi kesin mi artik:(
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
birbabahindi
Genel Admin
Genel Admin

Nereden: İstanbul

MesajTarih: Perşembe Ağustos 16, 2011 16:16 PM    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Bundan sonrasına bakmamız gerekiyor.

Kafana takma,yapılacak çok iş var.
Başa dön
darkangel
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Perşembe Ağustos 16, 2011 16:43 PM    Mesaj konusu: Yeni test sonucu ? Alıntıyla Cevap Ver

Şimdi ben bunu buradaki hiçbir doktorla görüşemem. Okul açılınca izmir e gitmeyi düşünüyorum. Orada görüşebilecegim bir doktor var mi bildiğiniz. Tedavi için ne gerekiyorsa yapacam artik.
Başa dön
suzieb
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Perşembe Ağustos 16, 2011 16:55 PM    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

izmirde de pozitif yaşam derneğinin bi şubesi var die biliodum.önder bey daha iyi bilir ama
Başa dön
darkangel
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Perşembe Ağustos 16, 2011 16:48 PM    Mesaj konusu: Yeni test sonucu ? Alıntıyla Cevap Ver

Yalnız bir sorun daha var . Benim suan birlikte olduğum erkek arkadaşım da bugün test yaptırmış ve. Hiv 1 / hiv 2 antikor serum sonuc 0.169 . En son haziran ayında ilişki yasamistik. Daha sonra yine test yaptırmasına gerek var mi
Başa dön
suzieb
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Perşembe Ağustos 16, 2011 16:45 PM    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

haziran dan 2 ay geçti.. adminler ve doktorlar kesin sonuç için 3 ay diolar.
Başa dön
birbabahindi
Genel Admin
Genel Admin

MesajTarih: Perşembe Ağustos 16, 2011 16:46 PM    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Son ilişkiden 3 ay sonra testini olsun.

İzmir'de Ege Üniversitesi hastanesine gidebilirsin.

İlk etapta bazı testlerin yapılması gerekecek.O aşamaya geldiğinde bana haber ver İzmir temsilcimiz ilede görüştürürüm.Yardımcı olur.
Başa dön
suzieb
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Perşembe Ağustos 16, 2011 16:51 PM    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

aa tabi haziranın çok ta başındaysa bilemem.işte son iliişkinizden sonra 90 gün geçmesi lazım.
Başa dön
darkangel
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Perşembe Ağustos 16, 2011 16:46 PM    Mesaj konusu: Yeni test sonucu ? Alıntıyla Cevap Ver

Anladim tsk
Başa dön
suzieb
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Perşembe Ağustos 16, 2011 16:52 PM    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

önder bey gelmiş ben artık kaçar:)onun da dediği gibi takma kafana.yalnız değilsin...
Başa dön
panikatak60
Süper Üye
Süper Üye

MesajTarih: Perşembe Ağustos 16, 2011 16:04 PM    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Allah yardımcın olsun...
Başa dön
darkangel
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Perşembe Ağustos 16, 2011 16:08 PM    Mesaj konusu: Yeni test sonucu ? Alıntıyla Cevap Ver

Peki çok teşekkür ederim. Gitmeden önce sizi arayacagim. Ilgilendiğiniz için minnettarim. Simdilik beklemekten başka yapabileceğim birşey yok heralde:(
Başa dön
birbabahindi
Genel Admin
Genel Admin

MesajTarih: Perşembe Ağustos 16, 2011 16:08 PM    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Kafana takılan her ne olursa,arayabilirsin.

Sevgiler
Başa dön
umutt
Süper Üye
Süper Üye

MesajTarih: Perşembe Ağustos 16, 2011 16:08 PM    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Geçmiş olsun, ALLAH yardımcınız olsun,

Erkek arkadaşınızında 3. ayda emniyette olmak için bir test daha yaptırmasında yarar var,

İNŞALLAH CD4 yüksek, RNA sonucunuz düşük çıkar.
Başa dön
mete
Moderator
Moderator

Nereden: istanbul

MesajTarih: Perşembe Ağustos 20, 2011 20:12 PM    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Gecmiş olsun dileklerimi iletiyorum.

Arkadaslar gerekli herseyi yazmışlar

PYD İzmir ile iletişime mutlakagecmen gerekli diye düşünüyorum.

Zaten Önder Bey gerekli tüm şeylerden bahsetmiştir.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
birbabahindi
Genel Admin
Genel Admin

MesajTarih: Perşembe Ağustos 20, 2011 20:12 PM    Mesaj konusu: Re: Yeni test sonucu ? Alıntıyla Cevap Ver

darkangel demiş ki:
Peki çok teşekkür ederim. Gitmeden önce sizi arayacagim. Ilgilendiğiniz için minnettarim. Simdilik beklemekten başka yapabileceğim birşey yok heralde:(

Yapman gereken bir tek şey var.Cd4/8 teslerini yaptırman ve sonucunu bizimle paylaşman..
Başa dön
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    ANASAYFAYA DÖN Forum Ana Sayfası -> SORU VE CEVAP Tüm saatler GMT +2 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız